Працюють постійні комісії

Дата: 04.03.2020 16:07

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань соціального захисту, охорони здоров‘я, освіти, культури, спорту, яку провела голова комісії Олена Коніщук. Депутати розглянули питання, які виносяться на чергову сесію селищної ради. Погодили проект рішення «Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області (у новій редакції) та проект рішення «Про затвердження нової редакції Статуту Троїцько-Сафонівського ліцею Казанківської селищної ради Миколаївської області. Доповідачем по зазначеним питанням був начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Лука.

По внесенням змін в галузі «Культура» доповідала начальник відділу культури та туризму селищної ради Алла Косталан погоджено постійною комісією два проекти рішень « Про затвердженняПоложення про Відділ культури та туризму виконавчого комітету Казанківської селищної ради в новій редакції та «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури Казанківської селищної ради на 2019 – 2020 роки». Також вирішувалися інші соціальні проблеми громади, які були винесені на розгляд депутатів. Після детального обговорення члени постійної комісії вирішили рекомендувати раді розглянути та затвердити на пленарному засіданні запропоновані проекти рішень.