Новоданилівка звітує…

Дата: 14.02.2020 10:53

В.о. старости селища Новоданилівка Валентина Нестеренко поділилась своїми досягненнями, які вдалось протягом 2019 року втілити в життя. Це мальовниче селище знаходиться на півночі нашої громади, головною візиткою якого є видобуток червоного граніту, який йде на експорт і відомий у всьому світі. Селище невеличке, всього 290 домогосподарств. Проживає 610 жителів: жінок - 328, чоловіків – 282, 23 дитини відвідує дитячий садок та 60 дітей ходить до школи. На території селища діє школа, клуб, фельдшерський пункт, бібліотека, пошта, дитячий садочок «Білочка», комунальне підприємство – об‘єднання співвласників житла «Надія». Також знаходиться 3 приватних магазина, із них 2 продовольчих. Протягом року здійснювався прийом громадян, вживались заходи щодо своєчасного їх розгляду. Крім цього було 50 усних звернень, на які теж відразу ж було відреаговано та прийнято відповідні рішення. Вирішувались питання у сфері соціального захисту, культури, освіти, житлово-комунального господарства. Велась робота і по благоустрою селища; систематично прибиралась територія населеного пункту, дитячих майданчиків, привели в належний санітарний стан територію школи, фельдшерський пункт, пам‘ятник Герою Радянського Союзу Г.К. Вишневецькому та обеліск воїнам односельчанам, місцевий парк. Протягом року обкошувались придорожні смуги, проведено толоку по благоустрою кладовища, замінено ліхтарі вуличного освітлення.

«Так, є ще багато проблем, які потрібно вирішувати, але я впевнена, що спільними зусиллями ми подолаємо усі негаразди та зробимо разом наше селище гарним, квітучим, упорядкованим», – говорить В. Нестеренко.