Шановні аграрії нашої степової Казанківщини!

Дата: 15.11.2019 09:27

Вітаю вас з Днем працівника сільського господарства!

Прийміть найщиріші слова вдячності від усієї Казанківської громади за вашу важку, але таку необхідну, творчу працю, за ваш професіоналізм і терпіння, за любов до землі. Висловлюю слова глибокої вдячності кожному, чиї руки плекають нашу рідну землю, адже завдяки вашій нелегкій праці, людським зусиллям, наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій. Бажаю вам міцного здоров‘я, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною негаразди, а ваші родини живуть у сімейному затишку.
Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

З повагою,
Казанківський селищний голова Олексій Асмолов