Для вас, батьки

Дата: 17.10.2019 12:56

ІРЦ — це установа, яка створюється з метою забезпечення права дітей з які потребують корекції педагогами: психологом, дефектологом, логопедом, реабілітологом у віці від 2 до 18 років.

Комплексна оцінка стану дитини проводиться фахівцями центру індивідуально за такими напрямами:

•     оцінка фізичного розвитку дитини;
  •     оцінка мовленнєвого розвитку дитини;
  •     оцінка когнітивної сфери дитини;
  •     оцінка емоційно-вольової сфери дитини;
  •     оцінка навчальної діяльності дитини.

Завдання та функції ІРЦ:

1. проведення комплексної оцінкидітей які потребують корекції, розроблення рекомендацій щодо програми навчання.
  2. надання психолого-педагогічної допомоги дітям які потребують корекції.
  3. надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання.
  4. надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

Центр має:

Кабінет ЛФК, кабінет логопеда і практичного психолога.

Кабінет ЛФК оснащений шведською стінкою, спортивним інвентарем.

Кабінет логопеда комплектувався спеціалізованим логопедичних обладнанням, так само дидактичними матеріалами, які в своїй роботі використовує фахівець даного напрямку, логопедичними дзеркалами.

У кабінеті психолога зроблений акцент як на дидактичному матеріалі для діагностики та психокорекції, так і на створенні м'якого і безпечного простору для психологічного розвантаження.

Шановні батьки, якщо ви бачите що вашій дитині потрібна корекція, або бажаєте отримати консультацію, звертайтесь в Інклюзивно-ресурсний центр Казанківської селищної ради.

Який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Казанківський район, смт Казанка , вулиця Центральна, будинок 42.

Контактний телефон: +380676377510, або E-mаil  kazankа_ircenter@ukr.net