Розпочався навчальний тренінг щодо організації надання адміністративних послуг

Дата: 15.10.2019 13:05

Сьогодні, 15 жовтня, у приміщенні Казанківської селищної ради розпочато навчальний тренінг, який організовано Програмою «U-LEAD з Європою», в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, в якому беруть участь працівники новоутвореного ЦНАПу, в.о. старост, помічники старост, інші працівники селищної ради. На початку заходу присутніх привітав селищний голова Олексій Асмолов, та зазначив, що тренінг важливий не тільки для майбутніх працівників ЦНАПу, але і для адміністраторів, які вже отримали певний досвід спілкування з відвідувачами, та старост. Людмила Тимощук, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» громади розповіла присутнім про стан реалізації проекту в громаді, а також що вже зроблено для відкриття і подальшої повноцінної діяльності такого центру в смт Казанка. Спікер навчального тренінгу Віталій Чміленко, тренер, фахівець ЦНАПу Сумської міської ради ознайомив слухачів із законодавчою базою щодо надання адмінпослуг та поділився досвідом організації роботи ЦНАПу у м. Суми.