Дата: 28.08.2019 19:20

Шановні мешканці нашої громади!
Казанківська селищна рада з Kyiv Dialogue багато працювали над нашим проектом «Створення літнього арт-майданчику "Є_своє" в Казанківській об`єднаній територіальній громаді», що реалізовується в рамках конкурсу міні-ґрантів Київського Діалогу в 2019 р. за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.
І диво сталось????
30 серпня на 19.00 запрошуємо всіх вас на відкриття, на якому будуть присутні поважні гості: координатори Київського Діалогу????
Програма заходу:
відкриття дитячого майданчику, фотовиставка, показ мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», безкоштовну ліцензію на показ якого нам надала SSVG East Fund Investment Limited, за що ми дуже вдячні! #ВикраденаПринцеса #TheStolenPrincess

Беріть для діток ковдри та матрацики, лавки будуть, але ж на траві зручніше????.
По завершенні мульфільма буде дискотека.
Чекаємо всіх!