Шановні учні, вчителі, випускники шкіл Казанківської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 31.05.2019 15:12

Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника та святом випускника!
Підійшов до завершення навчальний рік, попереду – канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень.
Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Школа дала вам багато знань, доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті. Бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Бо від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашої громади та всієї України. Щиро зичу всім міцного здоров’я, любові, нових відкриттів і гарного настрою.
В добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

З повагою,
Казанківський селищний голова Олексій Асмолов