Пожежу вдалось оперативно приборкати

Дата: 20.06.2018 09:33

18 червня цього року, увечері біля села Троїцько-Сафонове сталась надзвичайна ситуація - на толоці виникла пожежа сухого травостою, де паслись свійські тварини і знаходились скирти сіна.  Небезпечний вітер роздмухував полум‘я пожежі, яка кожної хвилини все ближче і ближче підступала до околиці населеного пункту. Мешканець села Віталій Хандогін перший помітив небезпеку, швидко зателефонував до Казанківської пожежної частини, і відразу ж  почав самотужки підручними засобами збивати полум‘я пожежі, а також рятував телят, що були припнуті неподалік від населеного пункту. За викликом оперативно прибули вогнеборці з смт Казанка, швидко й професійно приборкали пожежу. В цьому їм активно допомагали добровільні помічники, мешканці Троїцько-Сафонового Андрій Потинг, який є членом виконкому Казанківської селищної ради, Гарік Горанцян, а також Олександр Доценко, який трактором з дисковими боронами задискував кількаметрову смугу толоки, і таким чином не дав вогненній стихії увірватись у оселі сельчан. В.о. старости села  Троїцько-Сафонове Віталій Смоль висловив щиру подяку і вдячність казанківським вогнеборцям та своїм землякам за те, що врятували їх населений пункт від пожежі.

В зв‘язку з такою надзвичайною ситуацією, яка сталась у Троїцько-Сафоновому, звертаємось до всіх мешканців нашої об‘єднаної територіальної громади з проханням і вимогою у ці спекотні літні дні бути особливо уважними й обережними у поводженні з вогнем, не можна допускати такого страшного лиха, як пожежа!