Казанківське представництво Баштанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області

Інформація про виплати станом на 30 червня 2021 року Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділення  управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 30 червня  2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками  поданими роботодавцями по 12 травня 2021 року включно ( 100%) ,а саме:

10:49:13 30.06.2021

Інформація про виплати станом на 31 травня 2021 року Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділення  управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 31 травня  2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками  поданими роботодавцями по 08 квітня 2021 року включно ( 100%) ,а саме:

16:46:15 31.05.2021

З нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР», Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Укр

Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

16:15:27 21.04.2021

Фонд продовжить оплачувати лікарняні на випадок хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 тощо - як до, так і після 30 червня

У зв’язку із чисельними публікаціями в ЗМІ щодо змін у законодавстві з 30 червня 2021 року, відповідно до яких в Україні будуть оплачуватись лише лікарняні, видані на час проходження реабілітаційного лікування, повідомляємо.

13:40:00 05.04.2021

Інформація про виплати станом на 30 березня 2021 року Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 30 березня 2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками поданими роботодавцями по 10 лютого 2021 року включно (100%), а саме:

11:43:06 30.03.2021

Лікарняні і декретні фінансують Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні

Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні та декретні у повному обсязі. Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.

14:23:50 17.03.2021

Інформація про виплати за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує що, станом на 17 грудня  2020 року профінансувало надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 01 грудня включно ( 100%) а саме:

08:06:16 22.12.2020

Баштанське відділення УВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Баштанське відділення УВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області  звертається до страхувальників(роботодавців) з проханням та рекомендує на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

12:51:58 19.11.2020

ЗБЕРЕМО УРОЖАЙ БЕЗ ТРАВМ

Сезон зернозбиральних робіт у розпалі. У період збирання врожаю збільшується ризик травмування працівників. Тож, реалізація заходів,  які убезпечують від травмування працівників під час зернозбиральних робіт є доволі актуальною.

15:24:07 02.07.2020