ГРОМАДА, ВІЛЬНА ВІД ГЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА: ЗАПОБІГАННЯ ТА РЕАГУВАННЯ

Дата: 23.04.2024 16:57

22.04.2024 спеціалісти відділу соціального захисту населення Казанківської селищної ради, фахівці із соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг Казанківської селищної ради", спеціалісти служби у справах дітей та представники громадських організацій, брали участь в інформаційній сесії «Громади, вільні від насильства». Спікеркою, фахівцем програм із захисту гендерно обумовленого насильства Міжнародної організації FHI 360, Зоєю Дмитрієвою, було розкрито поняття гендерно обумовленого насильства, представлено вправи щодо міфів та стереотипів, які існують в суспільстві навколо гендерно обумовленого насильства, розʼяснено різницю між поняттями гендер та стать.
   Також під час сесії надано практичні поради щодо роботи з постраждалими особами, щодо організації надання послуг постраждалим особам та багато іншої корисної інформації.
   Після закінчення сесії кожен її учасник отримав сертифікат, який засвідчує, що учасник підвищив свою кваліфікацію.

На зображенні може бути: 9 людейНа зображенні може бути: 10 людей, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 1 особа та текст «ผ fhi»На зображенні може бути: 10 людей, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 10 людей та текст