Навіки в строю!

Дата: 23.04.2024 08:22

У захисті незалежності та територіальної цілісності загинув наш земляк Юрій Миколайович Слюсар, 19 липня 1976 року народження, уродженець с.Дмитро-Білівка. Старший сержант Слюсар Ю.М. загинув 10 квітня 2024 року поблизу н.п.Вугледар Волноваського району Донецької області.

Юрій Миколайович деякий час працював у місцевому колгоспі, в 2001 році з родиною переїхав до м.Вільногірськ Дніпропетровської області, працював на Вільногірському горно-металургійному заводі.

На війні з 28 березня 2022 року.

Похований 13 квітня 2024 року в м.Вільногірськ Дніпропетровської області.

В Героя залишилися батьки, дружина та двоє дітей.

Кожна звістка про загибель Героя стає нестерпним болем і невимовною тугою для кожного з нас. Всією Казанківською громадою висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого бійця. Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Доземний уклін Захиснику, якого забрали Небеса. Вічна пам'ять відважному сину українського народу…
На зображенні може бути: 1 особа та текст