Спецполк «Рейнджер» шукає побратимів та посестер, які закарбують своє ім’я в історію незалежної України

Дата: 22.04.2024 16:48

Шостий окремий штурмовий полк «Рейджер» – це новостворений підрозділ. Зараз вони шукають відважних та вмотивованих воїнів, які готові боронити країну зі зброєю в руках.

Вони пропонують:

гідне ставлення командирів;

проходження служби за фаховим напрямком;

бойова підготовка за стандартами НАТО;

своєчасне грошове забезпечення на рівні спеціальних підрозділів;
 допомога в мобілізації, або переведенню з інших підрозділів ЗСУ.

Які задачі має виконувати спеціальний полк «Рейнджерів» дивіться нижче в інфографіці

Для більш детальної інформації переходьте на сайт спецпідрозділу  https://rgr.army/

Зателефонувати на гарячу лінію можна за номером: +380938107567
На зображенні може бути: 1 особа та текст «Hawi задач.: специальни операцйй на riHii бойового з.ткненя автономна робота y y склади п.дроздίлу на тимчасово окупованих териториях: залученням роботизованих систем Ta БПЛА ураження критичних οб'εκτίв противника РейцДЖЕР ЖЕР HeOğn V вогневе прикриття моб.льних диверсийних груп ЛίкВидация диверсийно- розвίдувальних сил ворога бойова робота противника тилу ЗГРАЯ ЧЕКАЕ НА ТЕБЕ Збройни Сили Украйни ПОЛк РЕЙНДЖЕРИВ +38093 810 75 67 rgr.army FACIT ΦΜΣΙΑ VOLUNTAS»