Продовжується реєстрація за проектом "Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні"

Дата: 11.04.2024 16:00

12 квітня 2024 року з 9.00 до 15.00 за адресою: смт. Казанка, вул Миру 197, в Комунальному закладі "Центр культури та дозвілля Казанківської селищної ради, продовжується реєстрація за проектом "Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні", що імплементується Консорціумом реагування, за фінансуванням Бюро гуманітарної допомоги (BHA/USAID) від БФ «Руки милості» у партнерстві з World Vision. Реєстрація на фінансову допомогу ТІЛЬКИ для мешканців Миколаївської області, смт Казанка.

💵 Загальна сума допомоги становить 10800 гривень на члена родини (в розрахунку 3600 грн./особа/місяць, протягом 3-ох місяців).
ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?
Особи/родини які НЕ отримують/отримували (протягом 3 останніх місяців) грошову допомогу від міжнародних організацій та World Vision;
КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ (за сумою даних критеріїв будуть відбиратися найбільш вразливі верстви населення)!
🔸Сім’ї з доходом нижче 6318 грн на особу на місяць (соціальна допомога та виплати не включаються до розрахунку)
🔸Домогосподарства з 3 і більше дітьми або дітьми до 2 років;
🔸Домогосподарства з ВПО
🔸Домогосподарства, очолювані одним із батьків, включаючи домогосподарства, очолювані батьками-одинаками;
🔸Домогосподарства з вагітними жінками
🔸Домогосподарства яке складається з осіб похилого віку, в тому числі одиноких осіб похилого віку;
🔸Домогосподарства з членами з інвалідністю І або ІІ групи
🔸Домогосподарства з членами, які мають серйозні проблеми зі здоров'ям
🔸Домогосподарства, члени яких були поранені або загинули внаслідок обстрілів
🔸Домогосподарства, житло яких було зруйновано або пошкоджено внаслідок конфлікту
Додаткові критерії:
🔸Домогосподарства, які проживають у будинку/квартирі приймаючої сім'ї, орендованому будинку/квартирі, притулку.
🔸 Домогосподарства, які проживають у безпосередній близькості до лінії фронту (30 км)

(під "домогосподарством" мається на увазі люди, які зареєстровані за однією адресою)