Проєкти рішень на 28 сесію

.

Дата розміщення

Назва документа Розробник
29.03.2024 Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Казанківська селищна виборча комісія Казанківського району Миколаївської області Владімірова О.М.
26.04.2024 Про надання згоди на прийняття рухомого майна з державної власності у комунальну власність Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області Владімірова О.М.
26.04.2024 Про закріплення на праві оперативного управління майна комунальної власності територіальної громади Казанківської селищної ради Владімірова О.М.
26.04.2024 Про уточнення Переліку об’єктів оренди другого типу Владімірова О.М.
26.04.2024 Про надання згоди та прийняття у комунальну власність територіальної громади Казанківської селищної ради майна, яке було придбане в рамках Проєкту «ГОВЕРЛА» Владімірова О.М.
26.04.2024

Про створення комісії з розгляду скарг щодо прийнятих адміністративних актів, процедурних рішень, дій чи бездіяльності Казанківської селищної ради, селищного голови, виконавчих органів ради з питань реалізації власних повноважень місцевого самоврядування

Владімірова О.М.
01.05.2024

Про затвердження Положення про Відділ інвестицій, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, економічного розвитку та енергоменеджменту Казанківської селищної ради

Кондратюк Ю.М.
01.05.2024 Про продовження терміну дії на період до 2025 року включно Цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Казанківській  селищній раді  та внесення змін до неї Риженко В.В.
01.05.2024 Про внесення змін до штатної чисельності та структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Казанківської селищної ради» Трофімова М.Б.
01.05.2024 Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Казанківська багатопрофільна лікарня» Казанківської селищної ради Безкоровайний М.М.
03.05.2024

Про внесення доповнень до Цільової програми територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у Казанківській селищній раді на 2021-2025 роки

Соколов А.І.
03.05.2024 Про перепрофілювання (зміну типу) Троїцько-Сафонівського ліцею Казанківської селищної ради Миколаївської області Лука О.Б.
03.05.2024

Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради

Лука О.Б.
03.05.2024 Про вдосконалення  надання адміністративних послуг на території Казанківської селищної територіальної громади Мілобог А.А.
03.05.2024

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які   надаються  через Центр  надання адміністративних послуг Казанківської селищної ради та віддалені робочі місця

Мілобог А.А.
07.05.2024