Важлива інформація!

Дата: 29.03.2024 15:39

З огляду на безпекову ситуацію в країні та активізацію масованих ударів ворога по об’єктах енергетичної системи по всій території України прохання до державних та приватних підприємств і компаній, представників ЗМІ та експертів, а також  усіх українців :

НЕ озвучуйте публічно (в ефірах телеканалів та радіоефірах, у ЗМІ, соцмережах) детальну інформацію щодо наслідків ударів.

НЕ називайте конкретні обʼєкти влучань.

НЕ надавайте деталі про конкретні об’єкти і прив’язки до місцевості, куди було або не було влучання засобів повітряного нападу.

НЕ уточнюйте кількість влучань і місця влучань.

НЕ надавайте інформації в конкретних цифрах і показниках - щодо відключень, дефіциту електроенергії тощо.
Розголошення такої інформації є дуже великою загрозою, адже ворожа розвідка активно працює за відкритими джерелами інформації.
НЕ надавайте ворогу цінної інформації, яку він обов’язково буде використовувати для подальшого координування своїх дій і планування нових атак.
 Міністерство енергетики України