ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2024 09:45

Щороку 14 березня в нашій державі відзначають День українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

На жаль, деякі добровольці пішли у вічність. Проте ми ніколи не забудемо імена героїв, будемо пам’ятати, якою ціною здобувається така жадана Перемога.
    Сьогодні варто згадати і батьків загиблих Героїв. Вони виховали справжніх патріотів України, які навіть дивлячись в очі смерті, були до останнього вірні військовій присязі.

Ви – наші Захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.

Вітаю всіх чоловіків та жінок – добровольців у ЗСУ! Бажаю сили і твердості духу, енергії та оптимізму, добробуту та надійного тилу в родині, міцного здоров’я та надійних товаришів поруч і Божого захисту!
    Ми пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, адже пам'ять завжди буде в наших серцях. Вони для нас приклад мужності і любові до України!

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!

З повагою, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов.