Засідання робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення Казанківської територіальної громади.

Дата: 13.03.2024 13:46

13 березня 2024 року в залі засідань Казанківської селищної ради відбулось засідання робочої групи з розроблення Програми комплексного відновлення Казанківської територіальної громади за участю експерта зі стратегічного розвитку грантового проекту «Зміцнення демократичних процесів у територіальних громадах», який  виконується громадською спілкою «Центр розвитку інновацій» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Олександра Дудки.

У засіданні робочої групи також взяли участь селищний голова О.Асмолов, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л. Новицький, в.о. селищного голови С. Дяченко, заступник селищного голови з питань фінансів, економічного розвитку та комунального майна О. Шевчук, члени робочої групи, а також представники бізнесу, закладів освіти, Казанківського ПАЛ, закладів культури, бібліотеки та представники ТЦК і СП.

Проаналізувавши опитувальники, які надійшли до селищної ради, детально вивчили всі проблемні напрямки громади на думку населення. Більшість із наведених проблем і викликів, тісно пов’язані між собою, що посилює необхідність застосування інтегрованого підходу до місцевого відновлення.

Жителі громади повинні мати можливість впливати на процес відновлення та прийняття рішень. Саме участь місцевої спільноти може допомогти у створенні довгострокових програм, які відповідатимуть потребам місцевого населення.

Запрошуємо мешканців громади заповнити анкету, щоб визначити найголовніші проблеми питання нашої громади.

Посилання на анкету : http://bit.ly/48ITrrT