ВИЇЗНІ РЕЙД-ПЕРЕВІРКИ

Дата: 13.03.2024 10:19

12 березня 2024 року головний спеціаліст служби у справах дітей Казанківської селищної ради Караченцева О., спільно з фахівцем Парнак В. та завідувачем відділення ЦНСП Козострига О., здійснили виїзні рейд-перевірки, з метою раннього виявлення та своєчасного вивчення потреб сімей, контролю за створенням умов проживання та виконанням батьківських обов’язків на території смт. Казанка та с. Миколаївка.

Рекомендовано всім сім’ям з дітьми звернутися до сімейних лікарів для обстеження на туберкульоз.

За результатами перевірки було проведено роз'яснювальну бесіду стосовно неналежного виконання батьківських обов`язків. Батьків двух родин запрошено на коммісію.

Закликаємо батьків ставитися до своїх обов’язків по вихованню дітей та догляду за ними, контролювати дозвілля дітей, не залишати малолітніх дітей без нагляду!