ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Дата: 11.03.2024 14:50

11 березня 2024 року відбулась нарада з питань організації заходів протидії туберкульозу серед населення, працівників навчальних закладів та внутрішньо переміщених осіб. В нараді взяли участь в.о. селищного голови  С.Дяченко, начальник відділу  соціального захисту населення Казанківської селищної ради М.Трофімова, начальник служби у справах дітей В.Риженко,  директори КНП «Казанківська багатопрофільної лікарні» М.Безкоровайний та КНП «Казанківський центр первинної медико-санітарної допомоги» В.Соколов, начальник відділу освіти, молоді та спорту  О.Лука.

Щодо ситуації захворюваності на туберкульоз серед населення Казанківської ОТГ Директор КНП «Казанківський центр первинної медико-санітарної допомоги», повідомив, що станом на 11.03.2024 захворюваність складає 38,3 на 100тис. населення, проти 21,8 на 100тис. населення в 2023 році.

Намічені першочергові заходи, щодо локалізації та ліквідації осередків захворювання на туберкульоз.

Розроблено та розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали щодо профілактики туберкульозу серед учнів навчальних закладів, населення та внутрішньо переміщених осіб.

Реагуючи на проблематику інфекційних захворювань, в.о. селищного голови С.Дяченко наголосив на важливості активізації обстеження всіх пацієнтів з підозрою на туберкульоз.

Проведення обстежень у пацієнтів з підозрою на туберкульоз та інших груп населення будуть проводитись безоплатно.

З питань обстеження звертатися до сімейних лікарів КНП « Казанківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

За результатами наради керівникам надано відповідні доручення.