ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: У ПЕРВОМАЙСЬКУ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 07.03.2024 11:00

У Первомайському районі пройшов третій етап змагань із волейболу серед юнаків і дівчат у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

➡️ 144 школярі із Арбузинської, Благодатненської, Врадіївської, Кривоозерської, Мигіївської та Первомайської громад у складі 12 команд змагалися за право представляти свою команду у змаганнях на обласному рівні.

На заході були присутні начальник Первомайської районної військової адміністрації Сергій Саковський, міський голова Первомайська Олег Демченко, головний спеціаліст МОВКФВС Олена Мошків, селищні голови, очільники та представники відділів освіти.

З вітальним словом до присутніх звернулися Сергій Саковський та Олег Демченко, які побажали учасникам змагань успіхів, нових досягнень й перемог.

У запеклій боротьбі🥇 І місце виборола команда юнаків Арбузинської громади та команда дівчат Врадіївської громади, 🥈ІІ місце – команди юнаків і дівчат Благодатненської громади, 🥉III місце – команди юнаків і дівчат Первомайської громади.

Переможців та призерів відзначили кубками, медалями та дипломами 🏆👏🏻

Формуємо національну патріотичну свідомість через спорт. Разом переможемо!🇺🇦

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion