СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ У КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 05.03.2024 13:51

Швидше, вище, сильніше: Спортивні змагання з баскетболу пройшли у Камʼяномостівській громаді

У п’ятницю, 1 березня, у Кам’яномостівській громаді відбулися змагання з баскетболу у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Спортивні баталії пройшли за участі команд юнаків та дівчат Кам’яномостівського ліцею, Зеленокошарської та Катеринківської гімназій.

На початку заходу з вітальним словом до учасників змагань звернулися голова Кам’яномостівської громади Олександр Ляхов та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Камʼяномостівської сільської ради Яна Кузьменко, які наголосили на тому, що спортивні змагання загартовують не тільки тіло, а й дух людини, а також допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість та почуття товариства.

Виборовши І місце у запеклій боротьбі команда Зеленокошарської гімназії представлятиме громаду на районному етапі змагань з баскетболу.

ІІ місце у змаганнях посіла команда Кам’яномостівського ліцею,

ІІІ місце– Катеринківської гімназії.

Кожна команда показала вражаючі навички гри та команду єдність, що робило турнір ще більш цікавим для глядачів та учасників.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion