НАШЕ МІСТО – НАШ ДІМ. НЕХАЙ БУДЕ ЧИСТО І ЗАТИШНО В НІМ!

Дата: 04.03.2024 15:35

Фото без описуРобітниками з благоустрою Казанківської селищної ради та КП «Добробут» були проведені відповідні роботи щодо прибирання території центру смт Казанка

Чистота довкілля залежить від кожного із нас, тому роботи з благоустрою триватимуть і надалі, щоб наше селище сяяло чистотою і порядком.

Також були проведені роботи по благоустрою в старостинських округах.

Староста Веселобалківського старостинського округу Цигаль Олена Юріївна проінформувала, що була  проведена відповідна робота щодо очищення території біля пам’ятника с-ще Казанка, також було наведено лад в парку біля залізничної станції Казанки та на території біля бібліотеки. Роботи з благоустрою на цій території виконувала робітник з благоустрою Марчукова В.
Фото без описуФото без описуФото без опису
          Робітник з благоустрою Азаров Ф. розпочав розчистку котельні  місця для бомбосховища у будинку культури.

Ніколи не сумнівайтеся, що невелика група вдумливих, відданих громадян може змінити світ

Прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у рідному селищі.
           Тому спонукаємо Вас щоб і ви звернули свою увагу біля ваших домівок та навели гарний лад.