ВCТУП ДО ЗВО ДСНС УКРАЇНИ

Дата: 04.03.2024 11:47

Миколаївські рятувальники запрошують юнаків та дівчат вступати на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На сьогодні є чотири заклади вищої освіти: Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ.

За детальною інформацією звертайтесь до управління персоналу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. 2-а Екіпажна, 1 або до керівництва державної пожежно-рятувальної частини за місцем проживання.

Відповідальна особа за відбір кандидатів на навчання до закладів вищої освіти ДСНС України Кердивар Владислав Віталійович – 099-064-39-95.Фото без опису