УВАГА! Видача продуктових наборів для жителів пільгової категорії нашої громади!

Дата: 20.02.2024 10:19

Фото без описуКазанківська громада продовжує співпрацю з Міжнародними благодійними організаціями в частині надання гуманітарної допомоги для вразливих категорій населення.

Благодійний фонд "Щедрик" та громадська організація "Тарілка" надали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від всесвітньої продовльчої програми WFP для жителів пільгової категорії нашої громади.

Проднабори видаватимуться з 09:00 до 16:00, за адресою : вул. Миру, 208 ( хол приміщення селищної ради на першому поверсі) за наступним графіком

21 лютого 2024 року - інваліди І,ІІ,ІІІ груп; діти з особливими фізичними потребами; особи, які мають онкологічні  важкі захворювання;

22 лютого 2024 року  - особи похилого віку 75 і більше років, внутрішньо переміщені особи;

23 лютого 2024 року – малозабезпечені сім’ї  та  сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах;

26 та 27 лютого 2024 року – домогосподарство літніх людей від 60 років до 75 років, які проживають самостійно (один набір на родину) і не мають інвалідності.

При собі мати посвідчення особи.

Нагадуємо, що реєстрація відбувалась в січні, але особи з вищезазначених категорій, які не встигли зареєструватися зможуть це зробити безпосередньо при отриманні продуктового набору. По старостинських округах видачу проднаборів здійснюють старости.