Не пропустіть чергову інформаційну зустріч з командою Естонської ради у справах біженців!

Дата: 29.01.2024 11:35

Запрошуємо всіх мешканців Казанківської громади взяти участь в інформаційній зустрічі з командою Естонської ради у справах біженців, яка відбудеться 1 лютого 2024 року о 11:00 в приміщенні Казанківської селищної ради за адресою: вул. Миру,208 (другий поверх, кабінет № 12.великий зал).

Естонська рада у справах біженців розпочала реалізацію «Програми підготовки до зими», спрямовану на відновлення або підтримку постраждалих сільських господарств в громадах.

На що може бути використана допомога?

Допомогу можна отримати на такі заходи:

· відновлення пошкоджених господарських приміщень для тварин (до 15,000 гривень);

· закупівлю корму для тварин (до 15,000 гривень);

· ветеринарні послуги (до 5,250 гривень).

Очікується, що реалізація проєкту допоможе пом’якшити вплив зими на свійських тварин та птицю, зміцнить самодостатність постраждалих від війни домогосподарств і сприятиме зростанню їх економічного потенціалу.

Хто може взяти участь?

Подати заявку на участь у програмі можуть вразливі домогосподарства з Запорізької, Миколаївської та Харківської областей, що постраждали внаслідок війни.

В першу чергу перевага надається соціально незахищеним категоріям, домогосподарствам що постраждали від обстрілів, ВПО.

Возможно, это изображение текст