Наближаємо послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану !

Дата: 10.01.2024 14:24

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Казанківської селищної ради продовжує надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Крім державної реєстрації народження, шлюбу, смерті у відділі ЦНАП надаються  нові адміністративні послуги:

• Прийняття заяв та документів на видачу витягу з  державного реєстру актів цивільного стану громадян,
  • Прийняття заяв та документів на повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану,
  • Прийняття заяв та документів на зміну імені,
  • Прийняття заяв та документів на внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

Для цього заявнику необхідно звернутися до відділу ЦНАП особисто або через представника.

Адміністратор відділу ЦНАП з використанням програмних засобів державного реєстру актів цивільного стану громадян формує заяву, яка підписується заявником або його представником.

Сплачується державне мито:

- при повторній видачі свідоцтва 0,51 грн,

- при подачі заяви про зміну імені - 5,10 грн. (при повторній зміні імені 51,00 грн.),

- при подачі заяви про внесення змін до актового запису, поновлення актового запису – 0,34 грн.,

- при подачі заяви на видачу витягу з Реєстру сплачується плата 73,00 грн.

Прийом документів проводиться за адресою:

смт Казанка,

вул. Миру, буд. 194