Премією Кабінету Міністрів України відзначено юну майстриню Казанківської громади

Дата: 25.12.2023 09:48

21 грудня 2023 року відбулося урочисте вручення Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Двадцять лауреатів, обраних Комітетом з присудження Премії, отримали диплом, нагрудний знак і грошову винагороду за досягнення, що сприяли розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Важливу нагороду молоді вручили Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний.

Цьогоріч серед 125 кандидатів з 20 регіонів України було обрано 20 найкращих, серед них  і юна майстриня  Казанківського міського клубу №1 Ксенія Болотських.

Ксенія залучила ці кошти в різні напрямки допомоги: 5 тис. грн було направлено на Алею Слави,5 тис. грн на новорічні свята для дітей,10 тис. грн на Збройні Сили України та 4 тис.грн на посилки для наших Захисників.

Вітаємо нашу юну  майстриню з присудженням Премії!

Ми пишаємося українською молоддю і впевнені, що з такими українцями наша країна неодмінно здобуде Перемогу!