Прийміть найщиріші вітання зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 08:02

Це демократичне свято тих, хто працював і працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян – виборців, які дбають про розвиток і зростання громади.

У непростий для всього українського народу час, саме на органи місцевого самоврядування покладена важлива місія виконувати волю громад, спільно відстоювати їхнє прагнення жити у заможній та безпечній державі.

І тому, шановні представники органів місцевого самоврядування, ваша щоденна наполеглива праця, відповідальність, професіоналізм є неоціненним внеском у розбудову нашої Казанківської громади та держави в цілому.

У цей святковий день бажаємо усім, хто працює на благо нашої територіальної громади, відстоює її інтереси і потреби, успіхів і здобутків, натхнення і наполегливості, здорових амбіцій і прагматичних рішень, почуття відповідальних господарів та прагнення якісних змін.

Казанківський селищний голова Олексій АСМОЛОВ