Казанківська селищна рада започаткувала урочисту реєстрацію шлюбу

Дата: 01.12.2023 15:12

В Центрі культури та дозвілля Казанківської селищної ради сьогодні вирують емоції. Сонячно та тепло на душі від того, що нині радісний день народження сім’ї для молодят, які звернулися в наш ЦНАП для державної реєстрації шлюбу.

Нагадуємо, що послугу «Державна реєстрація шлюбу» надають у ЦНАПі вже не вперше, але відтепер молодята можуть скористатися послугою урочистої реєстрації їхнього шлюбу у фойє Центру культури та дозвілля Казанківської селищної ради.

Бажаємо новоствореним сімейним парам щирого та безмежного кохання! Безхмарного сімейного життя, ніжно поводьтеся з почуттями і дбайливо зберігайте свій осередок. Завжди дивіться з такою ж ласкою і любов’ю в очах, як сьогодні. І якщо на шляху до сімейного щастя виникнуть перешкоди, просто міцніше візьміться за руки! Нехай ваша любов перемагає всі негаразди, а спільна дорога буде довгою і щасливою.

Олексій Асмолов  висловлює подяку  працівникам відділу ЦНАП та відділу культури за їхню роботу та креатив.