Участь у форумі «Інвалідність: головні проблеми та шляхи вирішення»

Дата: 01.12.2023 10:28

30 листопада 2023 року, напередодні відзначення Міжнародного дня прав людей з інвалідністю у Миколаєві відбувся форум «Інвалідність: головні проблеми та шляхи вирішення» в якому взяла участь голова ГО "Спілка осіб з інвалідністю Казанківщини" Наталія Шевчук.

У заході також брали участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його заступник Олександр Трайтлі, директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва, радниця начальника Миколаївської ОВА Неллі Яровенко, голова громадської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Ольга Степаненко та інші представники громадських організацій осіб з інвалідністю територіальних громад області.

У рамках заходу обговорили питання підтримки осіб з інвалідністю та діючі в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська«Без бар‘єрів» програми на території Миколаївщини.

Крім того, у рамках заходу відбулась церемонія нагородження активістів з числа представників громадських організацій осіб з інвалідністю Почесними грамотами Миколаївської ОВА .