Шановні воїни-артилеристи, працівники Збройних Сил України та ветерани ракетних військ і артилерії!​

Дата: 03.11.2023 08:07

3 листопада в Україні відзначають День ракетних військ та артилерії.

​Сучасні Збройні Сили неможливо зараз уявити без використання ракетних технологій і застосування професійної артилерії. Вони довели свою високу ефективність на практиці в ряді військових конфліктів. Ракетники і артилеристи продовжують нести свою військову службу в складі Української Армії, постійно підтримуючи не тільки високу бойову готовність та професіоналізм, а й підтримують високі морально-патріотичні традиції, зміцнюючи авторитет української державності.

Ми високо цінуємо внесок українських гармашів у забезпечення обороноздатності держави та відстоювання її територіальної цілісності.​

​​Вітаю вас з професійним святом та хочу побажати вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя та добробуту.​

Ваша міць – наша перемога!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов