За ініціативою ГО «Незламність Українського народу» у Казанківській територіальній громаді Миколаївської області відбувся захід з членами родин військовополонених та зниклих безвісти

Дата: 01.11.2023 15:31

1 листопада 2023 року о 10:00 в приміщенні Казанківської селищної ради відбулась зустріч ГО «Незламність Українського Народу»  разом з Південним Регіональним центром Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Уповноваженим ВРУ з прав людини в Миколаївській області з родинами військовополонених та зниклих безвісти,а також з членами родин військовослужбовців, які несуть службу в Збройних Силах України.

Під час робочої зустрічі з представниками були обговорені  такі питання:

надання консультативної допомоги, а саме "АЛГОРИТМ ДІЙ" родині військовослужбовця, військовополоненого;

соціального захисту сімей, роботу Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, функціонування гарячих ліній підтримки, надання безоплатної правової і психологічної допомоги;

процедури обстеження, лікування й реабілітації військовослужбовця після повернення з полону, а також відновлення втрачених документів.

«Пріоритетом і найвищою цінністю для держави й для нас із вами є кожна людина, кожне життя, кожен боєць», – підкреслив Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Миколаївській області Вадим ЖЕПАЛО.