ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНА З ПРОБАЦІЄЮ

Дата: 17.10.2023 16:13

Волонтер пробації - це добровільний помічник, який  допомогає органу пробації у здійсненні нагляду та проведенні соціально-виховної роботи з громадянами, які  перебувають у конфлікті з законом, сприяє у вирішенні їх життєвих проблем.

Нещодавно відбулася зустріч волонтера пробації з молодою людиною, яка перебуває у конфлікті з законом.   Для  проведення роботи з суб’ктом пробації була запрошена волонтер пробації  Наталія Лебідь. Адже зміна світогляду засуджених – це складний процес, який вимагає комплексного та індивідуального підходу, що стає можливим завдяки волонтерам пробації.

Якщо Ви маєте бажання і можливість поповнити ряди волонтерів пробації та приєднатися до здійснення волонтерської діяльності з клієнтами пробації – ласкаво просимо і чекаємо на Вас за адресою: смт. Казанка, вул. Миру, 193. Служба пробації чекає на ВАС!

Баштанський районний сектор № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях.