Навчання, яке приносить задоволення

Дата: 16.10.2023 14:03

В Казанківській громаді продовжує функціонувати Університет ІІІ віку, відвідування якого дає можливість підтримувати фізичне та інтелектуальне здоров’я, сприяє зайнятості та об’єднанню, розширенню світогляду, підвищенню якості життя людей сталого віку, організації такої діяльності, що створює умови для спілкування, самореалізації та активної участі в житті.

В Університеті на постійній основі студенти відвідують лікувальну гімнастику для загального розвитку м’язів тулуба, комплекси гімнастичних вправ проводять Світлана Ведмідь та Вікторія Перевозчикова.

Проводяться факультативні лекції, на минулому тижні слухачі дізналися цікаві підготовлені факти, також з цікавістю заслухали розповідь по краєзнавству про Казанківщину, яку для студентів підготували працівники Публічної бібліотеки Казанківської селищної ради Олена Казаріна та Людмила Пойда.

Цікавості та захоплення додають практичні заняття на факультеті «Кулінарія», як наприклад, цього разу студенти власноруч приготували салат «Олів’є», а потім дружнім колективом дегустували страву.