На подолання військової агресії Казанківською селищною радою надано 4,5 мільйона фінансової допомоги державі

Дата: 04.10.2023 15:37

Протягом 2022 року Казанківською селищною радою на потреби Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних та державних органів, які беруть участь в обороні України з початку оголошення воєнного стану виділено коштів на загальну суму 901,7 тис.грн.

До цієї суми увійшли такі потреби : облаштування пунктів постійного перебування батальйону територіальної оборони Баштанського району, військова форма, бойлер, військове взуття-берці, паливо для доставки мобілізованих до збірних пунктів та військових частин, придбання форменого одягу 17 державній пожежно-рятувальній частині 3 державного-пожежно рятувального загону ГУ ДСНС України у Миколаївській області, покращення матеріально- технічного забезпечення Державної установи «Казанківська виправна колонія (№ 93)».

Протягом 2023 року виділено коштів на загальну суму 2 990 000 грн.

До цієї суми увійшли такі потреби : паливо для доставки мобілізованих до збірних пунктів та військових частин, військова форма, канцелярські товари, господарські товари військовим, медичній військовій частині для придбання медичного обладнання, державній установі на придбання квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro(With DJI RC) ,генератори, багатофункціональні присторої, мобільна автоматична сонячна батарея, мобільна автоматична установка очистки води, вогнегасники, ємність для води,газ балони, дриль ударний, каністра пластикова, придбання двох комп’ютерних систем для СПД№ 1 ВП №1 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області, для покращення матеріально- технічного забезпечення особового складу 17 державної пожежно- рятувальної частини 3 державного- пожежно рятувального загону ГУ ДСНС України в Миколаївській області, покращення матеріально- технічного забезпечення Державної установи «Казанківської виправної колонії (№93)» для проведення поточних ремонтів, спрямованих на поліпшення побутових умов утримання засуджених.

Крім цього, працівниками галузі культури Казанківської громади протягом 2022-2023 років за рахунок проведення свят, ярмарок, благодійних концертів зібрано коштів для ЗСУ в сумі 447 557 грн.

А працівниками всіх галузей бюджетної сфери Михайлівського старостинського округу на чолі Сая Тимофія зібрано коштів на ЗСУ в сумі 237 648 грн.