Закликаємо зустріти нашого загиблого земляка «живим» коридором

Дата: 02.10.2023 09:00

До нашої громади знову надійшла трагічна звістка. 27 вересня під час виконання бойових завдань по захисту України від російського агресора загинув уродженець смт Казанка Левченко Юрій Павлович,25.12.1973 року народження.

Світлий, добрий спомин про загиблого назавжди залишиться в спогадах родичів і земляків, в серцях усіх, хто знав, любив і поважав. Дуже важко знайти слова втіхи, які б змогли зменшити душевний біль від втрати найдорожчого - рідної людини.

Казанківська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами.

Закликаємо зустріти нашого земляка «Живим» коридором о 12:00 від кафе «Транзит», по вул.Васляєва до вул. Південна.

о 12:30 год. у церкві біля Казанківського ліцею (територія СТОВ «Відродження») відбудеться прощальна церемонія з загиблим Левченко ЮріємПавловичем.

Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі.

Світла пам’ять Герою!