Завершилась підготовка до чергової 24 сесії Казанківської селищної ради

Дата: 27.09.2023 13:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису25 вересня 2023 року  пройшли засідання постійних комісій селищної ради з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку і з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку, які провели голови комісій  Наталія Казаріна та Василь Слободанюк.

Постійними комісіями селищної ради погоджено кандидатуру Ірини Ушканенко,для затвердження на посаду старости Новоданилівського старостинського округу .

На засіданні постійної комісії селищної ради з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Ольга Владімірова ознайомила депутатів з проектами рішень: «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Казанківської селищної ради об’єктів інфраструктури та передачу їх у користування», «Про внесення змін до рішення Казанківської селищної ради»,«Про припинення права оперетивного управління», «Про приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади Казанківської селищної ради», «Про уточнення Переліку об’єктів оренди другого типу», «Про затвердження порядку оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Казанківської селищної ради», «Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Казанківської селищної ради в оренду та включення його до переліку об’єктів оренди першого типу».

Заступник селищного голови з питань фінансів, економічного розвитку та комунального майна Олена Шевчук ознайомила присутніх зі змінами, які пропонується внести  до бюджету селищної ради на 2023 рік та щодо надання згоди на прийняття у комунальну власність громади  з балансу Комунального закладу «Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради шкільного автобуса.

Постійна комісія селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку розглянула проект рішення «Про внесення доповнень до Цільової програми територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у Казанківській селищній раді на 2021-2025 роки».

Члени комісії одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень, а саме «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», «Про перейменування назв вулиць населених пунктів Казанківської селищної територіальної громади» та «Про затвердження реєстру назв геонімів населених пунктів Казанківської селищної територіальної громади».

Після грунтовного обговорення члени постійних комісій рекомендували внести вищезазначені питання на розгляд 24 черговій сесії селищної ради.