Благодійна акція!

Дата: 22.09.2023 10:57

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня».

Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України та наближення нашої Перемоги.

Термін проведення цьогорічної хвилі благодійної акції «Смілива гривня» – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року.

Акція передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.

Банки, отримавши монети від населення, перерахують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

Кожен може відправити свою гривню на фронт. Кожна монетка- це твій внесок в перемогу!

Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!

Детальніше про акцію за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/