Повідомлення про засідання виконавчого комітету

Дата: 19.09.2023 15:58

21 вересня 2023 року о 10.00 годині у приміщені Казанківської селищної ради (зал засідання II поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Порядок денний засідання виконавчого комітету:

1. Про попередній розгляд проєкту рішення Казанківської селищної ради «Про внесення змін до бюджету Казанківської селищної територіальної громади на 2023 рік».

2. Про попередній розгляд проєкту рішення Казанківської селищної ради « Про затвердження Програми збереження архівних фондів Казанківської селищної ради на 2024-2026 роки».

3.Про попередній розгляд проєкту рішення Казанківської селищної ради «Про перейменування назв вулиць населених пунктів Казанківської селищної територіальної громади».

4. Про попередній розгляд проєкту рішення Казанківської селищної ради «Про затвердження реєстру назв геонімів (вулиць та провулків) населених пунктів Казанківської селищної територіальної громади»

5. Про створення «Алеї Слави загиблих захисників України» Казанківської селищної територіальної громади».

6. Про відновлення зовнішнього вуличного освітлення на території населених пунктів Казанківської селищної територіальної громади.

7.Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Казанківської селищної ради в режимі офлайн.

8. Про забезпечення підвезення вихованців, учнів та працівників у заклади освіти Казанківської протягом 2023/2024 навчального року.

9. Про розробку Програми комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області.

10. Про упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Казанківської селищної ради від 22 червня 2023року № 95 «Про визначення місць розміщення об’єктів благоустрою – дитячих ігрових майданчиків на території Казанківської селищної ради».

12. Про взяття громадян на квартирний облік та соціальний квартирний облік.

13. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на видалення та кронування дерев.

14.Про попередній розгляд проєкту рішення Казанківської селищної ради «Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Казанківської селищної територіальної громади «Дитинство» на 2023-2025 роки».

15. Про надання малолітній ПІБ., р.н статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

16. Про надання малолітньому ПІБ, р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

17. Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки.

18. Про надання дозволу на вчинення нотаріальної дії щодо поділу спадщини.

19. Про затвердження Висновку комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. ПІБ., р.н. по відношенню до малолітньої доньки».

20. Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна, що належить малолітній дитині.

21. Про встановлення піклування та опіки над дітьми-сиротами.

22. Про надання ПІБ, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

23. Про надання малолітнім ПІБ.,ПІБ., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

24. Про надання малолітній ПІБ., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

25. Про надання малолітнім ПІБ.,ПІБ.,ПІБ., яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

26. Про надання малолітній ПІБ., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

27. Про попередній розгляд проєкту рішення Казанківської селищної ради «Про внесення доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2023-2027 роки».

28. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про погодження кандидатури опікуна ПІБ ,опікуном над ПІБ, року народження»

29. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про погодження кандидатури опікуна ПІБ опікуном над ПІБ, року народження».

30. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про погодження кандидатури опікуна ПІБ, опікуном над ПІБ, року народження».

31. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про погодження кандидатури опікуна ПІБ опікуном над ПІБ, року народження».