ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КАЗАНКІВСЬКОЇ ТА ВОЛОДИМИРІВСЬКОЇ ГРОМАД!

Дата: 19.09.2023 10:43

Зверніться до податкової щодо отриманням податкових повідомлень-рішень по сплаті за земельні ділянки за 2023 рік!

Казанківська державна податкова інспекція ГУ ДПС у Миколаївській області повідомляє, що плата за землю в Україні це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та землекористувачів згідно норм Податкового кодексу України.

Щодо громадян - фізичних осіб, які є власниками або користувачами земельних ділянок, то їм суму податку нараховує контролюючий орган. Сума податку, зазначається в спеціальному податковому повідомленні - рішенні, яке надсилається платнику в поточному році.

Казанківська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області усіх мешканців Казанківської та Володимирівської громад, які мають у володінні чи користуванні земельні ділянки, але до теперішнього часу, з будь-яких причин, не отримали податкові повідомлення-рішення щодо плати за землю, запрошує ТЕРМІНОВО звернутись до податкової за адресою: смт Казанка вулиця Миру 193, А. 2 поверх, каб.2,3,5 для проведення звірки даних та отримання ППР.