Підняття цін у цей складний для людей час - не можлив

Дата: 18.09.2023 14:15

У часи коли вся країна згуртувалася для протидії військової агресії, підвищення цін на продукти харчування є неприпустимим!  Нагадуємо, що на сьогодні в Україні встановлено державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, а саме:

Крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого сорту, молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), хліб житньо-пшеничний, батон, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча, четвертина тушки курячої), м’ясо вода мінеральна негазована, олія соняшникова рафінована, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля.

У зв’язку з цим прохання до громадян повідомляти селищну раду та Держпродспоживслужбу про факти необгрунтованого  підняття цін на продукти першої необхідності.

А також настійливо прохаємо підприємців не піднімати ціни у цей складний для людей час. З розумінням поставтесь до цього.