ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 12.09.2023 10:42

Існує необхідність Ваших підписів електронної петиції, до закінчення збору підписів залишилось всього 88 днів.

Підписати петицію можна за посиланням - https://petition.president.gov.ua/petition/205160

Петиція стосується військовослужбовця ЗСУ стрільця - снайпера 1 аеромобільного взводу Гордія Володимира Сергійовича, 07.11.1991 р.н., жителя Миколаївської області с.Миколаївка.
01.12.2022 р. був мобілізований на підставі УПУ № 652022 від 24.02.2022 р. потрапивши до 3 аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини А 0224. Разом з побратимами боронив цілісність нашої держави та виганяли ворога з населених пунктів в Донецькій області.
Після травми не сумісної з життям прикривши своїх побратимів загинув 04.03.2023 р. біля пункту Красногорівка Донецької області.
Володимир із честю та гідністю виконав свій обов'язок громадянина України, патріота, щодо захисту своєї держави. До останнього подиху залишився вірним своїм побратимам, своєму народу та своїй Батьківщині.
Гордєй Володимир Сергійович - справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду - Герой України (посмертно).
Вічна пам'ять та шана Герою!
Слава України!Фото без опису