Проведення робочої зустрічі з представниками центру надання соціальних послуг

Дата: 25.08.2023 11:23

Днями відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Ірини Челнакової з завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради Ольгою Козостригою. Під час зустрічі було обговорено питання дотримання прав та гарантій неповерлітніх, які  є суб'єктами пробації.

Також було обговорено заходи  виховної та соціальної роботи з неповнолітніми, які пебувають у складних життєвих обставинах.  Соціальна робота здійснюється з метою перевиховання і профілактики вчинення ними рецидивних злочинів та правопорушень, агресивної поведінки, мотивації позитивних змін особистості та поліпшення соціальних стосунків. Що в свою чергу призводить до зменшення відсотку людей,  які повторно вчинюють правопорушення.