Шановні жителі  Казанківської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності!

Дата: 28.07.2023 08:24

Указом Президента України від 24 серпня 2021 року було  започатковано нове державне свято – День Української Державності. Саме в цей день в Україні відзначають День Хрещення Київської Русі-України і вшановують пам’ять про видатного державотворця, Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи.

День Української Державності встановлено з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, запорукою якого  буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.
Об’єднаймося усі навколо спільної мети – процвітання України і громади, хто живе на її землі!

У цей урочистий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни та громади! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З Днем Української Державності!

З повагою селищний голова                                   Олексій АСМОЛОВ