Шановні мешканці Казанківської громади! Не ігноруйте сигнали «повітряної тривоги»!

Дата: 19.07.2023 16:46

У нашій області залишається небезпека ракетних обстрілів російськими загарбниками. У зв’язку з цим селищна рада закликає мешканців не ігнорувати сигнали «повітряної тривоги» та не порушувати вимоги комендантської години.

Нагадуємо, що комендантська година наразі триває з 00:00 до 5:00. Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом без перепустки або пішки. Виходити можна, тільки щоб дійти до найближчого укриття. Також у комендантську годину необхідно дотримуватися режиму світломаскування.

Повітряна тривога оголошується тоді, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку повітряного простору України. Або ж є підтвердження запуску тактичних/балістичних ракет. Точне місце влучання ракети та який саме населений пункт атакує літак одразу визначити – складно. Тому сирени вмикають щоразу, як з’являється загроза.

Будьте пильними, бережіть себе і своїх близьких!