Знову направлено допомогу жителям Снігурівки

Дата: 06.07.2023 08:47

Вже вкотре громада звітує про надання гуманітарної допомоги постраждалим людям від російської агресії. Куди тільки не відправляли гуманітарний вантаж з усім необхідним: на передову для воїнів ЗСУ, Херсонська, Харківська, Донецька, Запорізька область, Миколаївщина.

Ось і цього разу знову відбулась поїздка на Снігурівщину. Гуманітарний штаб при селищній раді за сприяння старостинських округів наприкінці червня направили гуманітарну допомогу снігурівцям, які так потребують нашої підтримки. Цього разу направили продукти харчування, м’ясні консерви, олію, крупи, засоби гігієни, багато жіночого, чоловічого та дитячого одягу, взуття. Місцеві волонтери та жителі громади теж долучились до цієї справи. Сергій Казарін передав одяг і взуття, Анастасія Юркова –засоби гігієни - рушники, шампунь, мило, зубні щітки і пасти, 500 літрів очищеної води передали Тетяна Бєлік і Тетяна Пісоченко. Олександр Смаровоз надав 1000 гривень для придбання води і свічок.

Доставив цей важливий гуманітарний вантаж наш місцевий волонтер Василь Василишин.

Селищний голова Олексій Асмолов дякує Василю за активну волонтерську діяльність на постійній основі, а також Сергію Казаріну, Анастасії Юрковій, Тетяні Бєлік, Тетяні Пісоченко, Олександру Смаровозу, старостам за активну участь у такій важливій справі, як допомога людям, які постраждали внаслідок російської військової агресії.