Черговий гуманітарний вантаж доставлено населенню Херсонської області

Дата: 12.06.2023 14:05

Протягом вихідних  вся  наша велика громада  об’єдналася з метою допомоги  постраждалому населенню Херсонської та Миколаївської областей.  Не стоять осторонь і долучились до такої важливої і необхідної для людей справи старостинські округи  Новолазарівський, Михайлівський, Великоолександрівський, Новофедорівський, Веселобалківський, Новоданилівський,   мешканці сіл Дмитро-Білівка, Білівка,  Дмитрівка, Сергіївка та смт Казанка.  Сьогодні зранку направлено і вже доставлено до Херсону гуманітарний вантаж двома транспортними засобами, а це м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, крупи, олія, борошно, печиво, засоби гігієни (банні рушники, мило, шампунь, гель для душу, засоби особистої гігієни, вологі серветки), одяг чоловічій, жіночий, підлітковий, дитячій, взуття для дорослих та дітей, постільна білизна, ковдри, подушки, матраци, іграшки.

Дякуємо всім хто долучився !!!

Відео 1  Відео 2  Відео 3