Направлено допомогу жителям Херсонської області

Дата: 09.06.2023 14:31

Всі ми знаємо яка жахлива трагедія сталась на півдні України через підрив Каховської ГЕС внаслідок російської військової агресії. Повінь спричинила те, що тисячі людей залишились без даху над головою і стали вимушеними переселенцями, є й ті, хто залишився на підтоплених територіях. Всі ці люди зараз потребують нашої допомоги і підтримки.

Наша громада не стоїть осторонь і долучилась до такої важливої і необхідної для людей справи, адже біди чужої не буває.

Відповідно до розпорядження селищного голови Олексія Асмолова із гуманітарного штабу селищної ради сьогодні зранку направлено і вже доставлено до Херсону гуманітарний вантаж, а це ємкості з водою, продукти харчування швидкого приготування, м’ясні консерви, консервовані фрукти, печиво, засоби гігієни (банні рушники, мило, шампунь, гель для душу, засоби особистої гігієни, вологі серветки). Центр надання соціальних послуг з «банку одягу» надав десять коробок одягу для дорослих та дітей.

І вже планується наступна поїздка, тому просимо небайдужих мешканців громади, які бажають приєднатися до цієї благородної місії і приносити допомогу до Центру надання соціальних послуг за адресою: смт Казанка вул. Центральна, 31. Звертаємо вашу увагу, що продукти харчування приносити не потрібно, наразі необхідно: одноразовий посуд, бутильована вода, одяг та взуття, засоби гігієни, бажано штучний товар: вологі серветки, туалетний папір, мило, зубна паста, зубна щітка, рушники.

Давайте пам’ятати, що біди чужої не буває…