Обереги для захисників України

Дата: 06.06.2023 08:04

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Щоб підняти бойовий дух наших захисників, педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості на святковому заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, провели майстер-клас з виготовлення оберегів для захисників України. Всі бажаючі діти та дорослі виготовляли обереги у вигляді сердечок, янголів та написали на них свої побажання, а також патріотичні браслети з атласних стрічок, які були пройняті любов’ю і відданістю до захисників.

Дитячі роботи будуть нагадувати нашим захисникам про рідну домівку, селище, в якому і рідні, і близькі, і односельці співпереживають та чекають на їхнє повернення.

Обереги передані волонтерам Казанківщини, які передадуть їх воїнам України.