Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас зі святом – Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 10:54

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Вони так потребують любові, турботи і батьківської ласки, особливо зараз, коли ворог нищить нашу землю, гинуть наші рідні. Так хочеться, щоб кожна дитина була захищена, здорова і щаслива. Вони повинні жити у мирному світі та з хорошими можливостями для їхнього майбутнього. Захист дітей зараз потрібний, як ніколи!

Бажаю кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються лише з книг і ніколи не побачать ці біди наяву. Нехай дітям завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі для них сяятимуть мільйони красивих зірок. Нехай кожен маленький мешканець нашої країни росте здоровим і щасливим!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов